[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]Návrat na hlavní stranu

Z tiskových zpráv a článků

Stolní dvoutýdenní kalendář na rok 2012, vydal Jihočeský folklorní soubor Kovářovan tradičně ve spolupráci s LK TISK v.o.s Milevsko.
Členové Jihočeského folklorního souboru Kovářovan se věnují nejen nácviku vystoupení, kterými posléze potěší milovníky lidových písní a tanců při kulturních pořadech, ale také se v průběhu roku schází na společných posezeních.
Je již tradicí, že Jihočeský folklorní soubor Kovářovan vydává každý rok kapesní kalendáříky, kterými prezentuje svou bohatou kulturní činnost.
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan vydal plnobarevný kalendář formátu A4 - PODKOVA 2012. Kalendář je doplněn fotografiemi jednotlivých herců, kteří ve společnosti působí a v sezóně 2011 - 2012 hrají "Pohádku od rybníka".
Pátek 21. října 2011 patřil v klubovně Jihočeského folklorního souboru Kovářovan, v budově barokní fary v Kovářově, volební valné hromadě.
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan pokřtil v pátek 13. května své nové CD, jež nese název "Až já půjdu okolo".
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan natáčel v neděli 17. dubna 2011 písničky do svého nově připravovaného CD.
V pořadí již čtrnáctou ročenku vydal Jihočeský folklorní soubor Kovářovan, který v tomto materiálu shrnuje svou činnost v uplynulém roce 2010.
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan opět po roce vydal ve spolupráci s LK TISK v.o.s Milevsko stolní dvoutýdenní kalendář, který je doplněn fotografiemi mapující činnost všech jeho složek během uplynulého roku.
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan vydal čtveřici nových kapesních kalendáříků na rok 2011, jež budou sloužit k propagaci jeho bohatých kulturních aktivit.
V obci Klučenice, nedaleko Kovářova se uskutečnilo v sobotu 26. června slavnostní odhalení a svěcení obecního znaku.
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan vydal koncem ledna další Ročenku, tentokrát s číslem třináct. Ročenky soubor vydává od roku 1997, kdy se stal občanským sdružením, i když letopočet jeho založení je 1984.
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan ve spolupráci s LK TISK v.o.s Milevsko vydal stolní dvoutýdenní kalendář, který je doplněn fotografiemi mapující činnost všech jeho složek během roku.
Tisková zpráva... Jihočeský folklorní soubor Kovářovan opět po roce navštívil na pozvání souboru Doudleban Doudlebské dožínky, které se uskutečnily v sobotu 12. září v obci Doudleby na Českobudějovicku.
V sobotu 25. července zavítal Jihočeský folklorní soubor Kovářovan na II. ročník festivalu národopisných souborů z jižních Čech do Jindřichova Hradce.
V sobotu 13. června účinkoval soubor Kovářovan v Kostelci nad Vltavou na akci s názvem Setkání Kostelců, kam členové souboru zavítali na pozvání obce Kostelec nad Vltavou, která se nachází pouhých pět kilometrů od Kovářova.
Tisková zpráva... Divadelní společnost Jihočeského folklorního souboru Kovářovan obdržela hned dvě ocenění z Krajské postupové přehlídky venkovských divadel v Trhových Svinech, kdy vystoupila 18. dubna se svou komedií "Rozruch v lázních Klid".
V sobotu 6. září se Jihočeský folklorní soubor Kovářovan představil divákům na XI. Doudlebských dožínkách, kam přijel na pozvání souboru Doudleban, s nímž jej pojí dlouholeté přátelství.
V sobotu 28. června Jihočeský folklorní soubor Kovářovan navštívil Mezinárodní folklorní festival U Zlaté stoky v Lomnici nad Lužnicí, aby zde předvedl divákům i ostatním účinkujícím souborům své programy z národopisné oblasi "Kozácka".
Tisková zpráva... Dlouholetý člen folklorního souboru Kovářovan Alois Pešička oslavil 85. narozeniny
Tisková zpráva... Divadlení v Kovářově a Posezení s ochotníky
Tisková zpráva... Ochotníci z Kovářova se 15.12. představili s novou premiérou
Tisková zpráva.. Podkova 15. prosince 2007
Tisková zpráva... Jihočeský folklorní soubor Kovářovan vydal novou vánoční pohlednici
Pozvánka - Divadelní společnost Podkova
Tisková zpráva... Koš plný překvapení a Mikulášské řemeslení
Kovářovan vydal novou skládačku Naučné stezky Kovářovska
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan vydal tento týden novou barevnou skládačku formátu A4 Naučné stezky Kovářovska.
Tisková zpráva... Kovářovští ochotníci připravují další divadelní vystoupení
Tisková zpráva... V Kovářově se 29. října uskutečnilo společné kulturní vystoupení místního folklorního souboru Kovářovan, dětského folklorního souboru Kovářovánek a pěveckého souboru z Walesu.
Tisková zpráva... Ve čtvrtek 25. října zavítal folklorní soubor Kovářovan do lázní Harbach, aby zde potěšil lázeňské hosty jihočeskými písničkami a tanci.
Tisková zpráva Jihočeský folklorní soubor Kovářovan přijel na pozvání do obce Zhoř...
Tisková zpráva... V sobotu 6. října zavítali do obce Kovářov hosté z Horního Rakouska v doprovodu zástupců města Milevska.
Tisková zpráva... Jihočeský folklorní soubor Kovářovan opět po roce zavítal do Doudleb u Českých Budějovic, tentokrát na jubilejní X. Doudlebské dožínky.
Tisková zpráva... Jihočeský folklorní soubor Kovářovan přijel v sobotu 1. září do obce Homole na pozvání starostky Marie Štěpánkové, kde se konaly oslavy u příležitosti 645. výročí založení této obce, jenž se nachází na Českobudějovicku.
Tisková zpráva... V sobotu 1. září zavítá Jihočeský folklorní soubor Kovářovan se svými programy "Proč bychom veselí nebyli" a "Dokolečka chaso" do obce Homole u Českých Budějovic. Na pozvání starostky Marie Štěpánkové se zúčastní oslav 645. výročí založení Homole, setkání rodáků a přátel obce.
Tisková zpráva... V neděli 25. srpna se uskutečnil u příležitosti výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích v Pivovarské zahradě kulturní pořad s názvem Jihočeský folklorní soubor Kovářovan a jeho hosté.
Tisková zpráva.. V pátek 24. srpna se Jihočeský folklorní soubor Kovářovan představil dopoledne se dvěma programy na výstavě Země živitelka. Vystoupení se uskutečnila na základě spolupráce se Spolkem pro obnovu venkova Jihočeského kraje v rámci spolupráce při prezentaci lidových tradic.
Tisková zpráva... Soubor Kovářovan absolvoval "folklorní turné"
Tisková zpráva... V sobotu 2. června vystoupil Jihočeský folklorní soubor Kovářovan na Mezinárodním folklorním festivalu U Zlaté stoky v Lomnici nad Lužnicí.
Tisková zpráva... Jihočeský folklorní soubor Kovářovan vystoupil v sobotu 5. května v obci Rataje na Táborsku u příležitosti vzpomínkové akce, uctění památky místního rodáka, archeologa, pedagoga a spisovatele Jana Karla Hraše.
Tisková zpráva... Podkova z Kovářova sehrála pohádku na Krajské postupové přehlídce venkovských divadel Trhové Sviny 2007
Tisková zpráva... Divadelní společnost Podkova jede na Krajskou postupovou přehlídku venkovských divadel Trhové Sviny 2007
Tisková zpráva... Divadelní společnost Podkova Jihočeského folklorního souboru Kovářovan sehrála v sobotu 13. ledna 2007 představení nazvané "Pohádka od rybníka" v obci Nadějkov.
Tisková zpráva... Divadelní společnost Podkova Jihočeského folklorního souboru Kovářovan uvedla v sobotu 16. prosince premieru nové divadelní hry s názvem "Pohádka od rybníka".
Tisková zpráva... Kovářovan tančil a zpíval v obci Podolí
Tisková zpráva... 16. prosince 2006 v Kovářově
Tisková zpráva... Jihočeský folklorní soubor Kovářovan vystoupil na setkání seniorů v obci Březnice
Tisková zpráva... Jihočeský folklorní soubor Kovářovan uvítal ve své obci 21. října folklorní soubor z Norska.
Tisková zpráva... Jihočeský folklorní soubor Kovářovan představil v sobotu 9. září na Doudlebských dožínkách písně a tance ze své národopisné oblasti Kozácka.
Tisková zpráva... V pátek 25. srpna se uskutečnil u příležitosti výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích kulturní pořad s názvem Rok na jihočeské vesnici..
Tisková zpráva... Kovářovan vystoupil pro Spolek pro obnovu venkova Jihočeského kraje při prezentaci Místních akčních skupin na výstavě Země živitelka
Tisková zpráva... Kovářovan se představil na Mezinárodním folklorním festivalu v Písku
Tisková zpráva... Kovářovský folklor se prezentoval komisařům soutěže Evropská vesnice roku
Tisková zpráva... Kovářovan vystoupil na oslavách Svátku matek v obci Hrejkovice
Tisková zpráva... Kovářovská divadelní společnost Podkova na krajské postupové přehlídce venkovských divadel v Trhových Svinech
Tisková zpráva...Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Tisková zpráva...Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Tisková zpráva...Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Tisková zpráva... a pozvánka
Tisková zpráva...Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Tisková zpráva... Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Tisková zpráva... Podkova divadelní společnost Jihočeského folklorního souboru Kovářovan zve na divadelní představení do Ražic
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan, Kovářov 398 55 Tisková zpráva
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Tisková zpráva Kovářov 3. září 2004
Starobylý zvyk o jehož udržování se stará folklorní soubor Kovářovan
Copyright 1998-2023 © Luděk Šorm